منوی دسته بندی

بی دی سنسور

بی دی سنسور ها حسگر یا سنسور گونه‌ای مبدل هستند.

سنسور فشار بی دی سنسور حسگر یا سنسور گونه‌ای مبدل هستند.

بی دی سنسور، در یک دسته‌بندی کلی حسگرهای دما به دو نوع زیر تقسیم‌بندی می‌شوند:

حسگرهای دیجیتال

حسگرهای آنالوگ

دستهٔ دیگر برای استفاده باید با وسایل دیگری همراه باشند مثل ترموکوپل. بیشتر حسگرها الکتریکی یا الکترونیکی هستند که انواع الکتریکی از دقت پایین‌تری برخوردارند. البته انواع دیگری نیز موجود است.

حسگرها در زندگی روزمره ما به صورت فراوان مورد استفاده قرار می‌گیرند، مواردی که شامل خودرو، ماشین‌های صنعتی، تجهیزات فضائی و حتی دارویی می‌شود. ترانسمیتر فشار دقیق، ترانسمیتر فشار تفاضلی، بی دی سنسور شناور در مایع، مورد استفاده در صنایع غذایی یا بهداشتی می باشد.

معرفی شرکت بی دی سنسورز آلمان:
این شرکت از ابتدای تاسیس در زمینه تکنولوژی سنجش فشار و اندازه گیری سطوح هیدرواستاتیک بصورت تخصصی به فعالیت پرداخته است.

درخواست های کاربردی و نیازهای عملی به سنجش سطح و فشار، بسیار پیچیده و توام با کاربرد سنسورهای پایه و مواد و قطعات بسیار دیگری برای قسمتهایی که در تماس مستقیم با محیط هستند، می باشد.

تکنولوژی بالای سنسورهای بکار رفته شده و دستیابی هوشمند به عوامل تولید به این شرکت کمک کرده است تا ابزار سنجشی برای مصرف کنندگان فراهم آورد که در برخورد با موارد مورد نیاز، یک راه حل ایده آل باشد.

در این شرکت اساسی ترین مطالب انتخاب گزینه ها، طرحها و مواد اولیه کارآ و با کیفیت و نوآوری در قطعات سنسورها می باشد. پیش از آنکه سنسورها در ترانسمیترهای فشار و یا سطح قرار بگیرند، قابلیت اطمینان، دوام و کارآیی آنها تحت آزمایشات وسیعی مورد تایید قرار می گیرند.

ارتباط نزدیک بین بخش طراحی و توسعه، واحد تولید و آزمایشگاه های کالیبراسیون و کنترل کیفیت سبب انعطاف پذیری کاربرد محصولات، سرعت عمل در تولید، کیفیت بالای قطعات و کاهش شدید خطاها و مطابقت محصول تولیدی با برگه های اطلاعاتی از پیش منتشره شده است.

با اعتماد به تجربه سالیان دراز فعالیت بی دی سنسورز، حتی به نیازهای فوق تخصصی خود نیز دست خواهید یافت.

بی دی سنسور

برای انواع مصارف مختلف در توان خای اندازه گیری ۰ تا ۱۰ بار و ۰ تا ۶۰۰ بار با دقت ۱ درصد در دسترس می باشد. بی دی سنسور ساخت آلمان بوده که فن آوری نوین در آن به کار گرفته شده است.

بی دی سنسور آلمان در فشار کاری مختلف موجود می باشد که به منظور تنظیم فشار هوای خروجی دستگاه طراحی شده است. ترانسمیتر فشار بی دی BD این ترانسمیتر فشار از نوع دیافراگمی بوده و برای کاربرد در صنایع غذایی و دارویی ایده آل است.

کاربرد
از کاربردهای دیگر این سنسور می توان به اندازه گیری فشار در سیستم های هیدرولیک و پنوماتیک، تست تجهیزات، کنترل پمپ و کمپرسور و اندازه گیری سطح مایعات اشاره کرد.

مشخصات فنی بی دی سنسور
برخی از مشخصات فنی به شرح زیر است:

– خروجی ۴ تا ۲۰ میلی آمپر با دو سیم
– رنج اندازه گیری از ۱.۶ تا ۲۵۰ میلی بار ( در رنج های فشار متفاوت )
– مقاوم در برابر نوسانات فشار
– بدنه ی استیل

برای اطلاع از نحوه‌ی خرید به وب سایت شهباز صنعت مراجعه کنید.

شهباز صنعت تولید کننده و تامین کننده انواع تجهیزات صنعتی، کنترل ولو سامسون، مکانیکال سیال، فلاشینگ رینگ، اوریفیس پلیت و…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *