منوی دسته بندی

تیرآهن هاش

شهباز صنعت خرید و فروش انواع هاش فروش انواع آهن آلات صنعتی و ساختمانی تیر آهن و هاش، ریل صنعتی، نبشی و ناودانی، سپری، انواع ورق ،سپری، میلگرد، لوله های فلزی، قوطی و پروفیل

تیرآهن هاش چیست؟

تیرآهن هاش، این نوع تیر آهن و هاش در واقع یکی از مصالح مهم ساختمانی می باشد که معمولاً در قسمت اسکلت های فلزی ساختمان سازی استفاده می شود و نقش بسیار مهمی هم در ساختمان سازی ایفا می‌کند.

زیرا اسکلت اصلی ساختمان ها را این تیرآهن های هاش تشکیل می‌دهند و البته که این نوع تیرآهن در فعالیت های عمرانی نیز نقش پر رنگی ایفا میکند.

تمام حرکاتی که یک ساختمان در مقابله رانش زمین و یا حرکات زمین عمل دارد توسط تیر آهن هاش خنثی می شود  تا ساختمان از بین نرود.

در واقع بسیاری از تیر آهن هایی که در ساختمان ها برای مقاومت در برابر زلزله قرار داده می شوند براساس همین تیر آهن هاش است.

تیرآهن های هاش  در پروژه های صنعتی نیز بسیار کاربرد دارد و یکی از سازه های پر استفاده در صنعت و فعالیتهای عمرانی به حساب می آید.

به طور کلی می‌توان گفت حتی راهنما انواع و شکل های مختلفی دارند که تیراهن هاش او نیز یکی از انواع تیرآهن ها می‌باشد که در صنعت مورد استفاده قرار میگیرد.

مهمترین شاخصه تیرآهن های هاش

ضخامت تیرآهن هاش در تمام قسمت های سازه یکسان می باشد

از مهمترین شاخصه های هاش این است که ضخامت تیرآهن هاش در تمام قسمت های سازه یکسان می باشد و در صورتی که شما از دو سر تیرآهن هاش به آن بنگرید متوجه خواهید شد که ضخامت در تمام قسمت ها یکسان است و کاملاً تراز می‌باشد و ضخامت کاملا یکسانی را دارا می باشد.

این ویژگی بارز تیرآهن های هاش می باشد و البته که این نوع تیرآهن از محبوبیت بیشتری در بین خریداران برخوردار می باشد و در بازار هم از رونق بیشتری دارا می باشد.

البته که کیفیت آنها می تواند متفاوت باشد و با توجه به شرکت و سازنده می‌تواند تیرآهن شما هم کیفیتی متفاوت داشته باشد و هم باید بر اساس استاندارد جهانی و استانداردهای ایران و اروپا ساخته شود و دارای استاندارد هایی که باید برخوردار باشند داشته باشند تا کیفیت مورد نظر مشتری در سازه تامین شود.

به شرکتی که از آن تیرآهن های مربوط به پروژه مورد نظر تان را خریداری می‌کنید توجه کنید زیرا کیفیتش بسیار مهم و نقش اساسی در ساخت و ساز شما ایفا می کند.

کیفیت تیرآهن ها و اینکه ساخته کدام کشور ها، برآورد بر اساس کدام استاندارد ها می باشد کاملا قابل تشخیص می باشد.

ضخامت تیرآهن در تمام قسمتهای سازه یکسان می باشد.

یکی از مهمترین شاخصه های تیرآهن های تولیدات کشورهای اروپایی این می باشد که ضخامت تیرآهن در تمام قسمت های سازه یکسان می باشد و در صورتی که شما از دوسر تیرآهن به آن بنگرید متوجه خواهید شد که ضخامت در تمام قسمت ها یکسان می باشد و تیر آهن کاملاً تراز می‌باشد و ضخامت کاملا یکسانی را دارا می باشد.

این ویژگی بارز تیرآهن های کمپانی های اروپایی می باشد و البته که این نوع تیرآهن از محبوبیت بیشتری در بین خریداران برخوردار می باشد و رد بازار هم از رونق بیشتری دارا می باشد.

بررسی انواع هاش

انواع متفاوتی دارند از جمله : تیرآهن بال باریک، تیر آهن بال متوسط، تیر آهن بال پهن از انواع آنها هستند.

همچنین از نظر وزنی نیز دارای چند دسته بندی می باشند

از جمله : تیر آهن معمولی IPE و تیر آهن سبک HEA و تیر اهن سنگین HEB و تیر آهن عریض i می باشند.

کشور های سازنده آن شامل: اسپانیا، کره جنوبی، اکراین و در سال های اخیر نیز در ایران نیز تولید میشود.

سایز هایی که اینگونه تیرآهن ها ساخته می شوند شروع سایز از ۱۰۰ میلیمتر میباشد تا ۵۰۰ میلیمتر در طول ۱۲ متر تولید می شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در شهباز صنعت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *