منوی دسته بندی

شات آف ولو (Shut off valve)

شیرهای خاموش برای مدیریت ایمن هوای فشرده در کاربردهای پنوماتیکی طراحی شده‌اند و برای مسدود کردن هوای فشرده در فرآیند اتوماسیون صنعتی و ایزوله کردن زیرسیستم‌ها در صورت عدم استفاده استفاده می‌شوند.

نحوه عملکرد شیرهای شات آف

اغلب به عنوان یک عملکرد مرتبط با ایمنی استفاده می شود، استفاده از شیر خاموش به عنوان بخشی از واحد آماده سازی هوا می تواند در زمان و هزینه صرفه جویی کند و بهترین عمل در نظر گرفته شود. دریچه های خاموش با جلوگیری از رسیدن سریع هوا به قسمتی از برنامه در حال استفاده، امکان سرویس دهی آسان تر از تجهیزات را بدون تأثیر بر سایر قسمت های سیستم فراهم می کنند. کارکرد آنها ساده است، آنها می توانند در صورت خطر برای ایمنی، خرابی تجهیزات یا به منظور انجام تعمیرات مورد استفاده قرار گیرند.

برخی از شیرهای خاموش می توانند در حالت بسته قفل شوند و با استفاده از قفل ضد دستکاری هستند، در حالی که برخی دیگر در محدوده IMI Norgren الزامات سیستم قفل کردن، برچسب زدن (LOTO) را برآورده می کنند، جایی که ماشین تا زمان تعمیر مجدد راه اندازی نمی شود. کار انجام می شود.

شات آف ولو (Shut off valve)

نحوه انتخاب شیرهای شات آف

انواع و اندازه های مختلفی از شیرهای قطع کننده بسته به عملکرد یا کاربرد مورد نیاز آنها وجود دارد. برای انتخاب نوع مناسب شیر خاموش باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

  • دامنه
  • محیط و دما
  • اندازه، موقعیت و نوع بندر
  • فشار
  • نوع برنامه به عنوان مثال الزامات LOTO
  • اندازه و وزن
برای خواندن مقالات شیر دیافراگمی ، شیرهای سه راهه، آن /آف ولو، نیدل ولو ، شیر منیفولد کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *