منوی دسته بندی

شیر آلات

شیر آتش نشانی

شیر آتش نشانی همانطور که از اسم این شیر پیداست جهت اطفای حریق در شهر ها و ساختمان های مسکونی اداری و صنعتی و … به کار برده می شود.

ان اف ولو

گروهی از شیرهای صنعتی با نام شیرهای قطع و وصل جریان شناخته می شوند، این ولوها صرفا جهت باز یا بسته کردن خط (لوله فرآیند) در نظر گرفته شده اند.

کنتور گاز

کنتور گاز یک ابزار مخصوص برای اندازه گیری جریان است که جهت اندازه گیری حجم سوخت گازی مانند گاز طبیعی و یا گاز مایع داخل نفت به کار برده می شود.

شیر فشار شکن استیل

شیرهای فشار شکن (P.R.V) بطور اتوماتیک فشار زیاد و متغیر ورودی را به فشار کم و ثابت خروجی تبدیل می کند.

قطعه قابل پیاده شدن

قطعه قابل پیاده کردن از جمله اتصالاتی هستند که جهت بهبود دهی به اتصالات خط لوله و افزایش سهولت جداسازی ان مورد استفاده قرار می گیرند.

شیر فلکه آتش نشانی

یکی از مهمترین و پر کاربرد ترین انواع شیر ها شیر فلکه آتش نشانی است. شهباز صنعت تامین کننده انواع شیر های آتش نشانی می باشد.

باترفلای ولو

یکی از ساده‌ترین شیرهایی که کاربرد صنعتی آن در واحدهای نفت و پتروشیمی متداول است باتر فلای ولو یا شیر صنعتی پروانه‌ای است.

پلاگ ولو

یک ولو سماوری، ولوی با هدف صنعتی است که به منظور کنترل جریان سیال در خطوط لوله یا هر واحد پردازشی مورد استفاده قرار می گیرد.

ریلیف ولو

شهباز صنعت تامین و فروش انواع ریلیف ولو برنجی فولادی و استیل فروش انواع ریلیف ولو لیزر آلمان leser کورسبی انگلیس ، گوتزه آلمان و... از سایز1/4 اینچ تا 2 اینج فشار کاری مختلف

شیر گازی تدریجی

شیر صنعتی یک وسیله مکانیکی است که طی یک فرآیند فشار و جریان سیال را کنترل می کند.

شیر اطمینان

شهباز صنعت، خرید و فروش انواع شیر اطمینان از برندهای معتبر با متریال برنجی, استیل, فولادی

شیر فلکه سیم ایتالیا

شهباز صنعت، فروش محصولات CIM ایتالیا شامل شیر فلکه برنجی کشویی ، شیر فلکه برنزی سوزنی ، شیر صافی، شیر یکطرفه دریچه ای