منوی دسته بندی

معرفی برند ویکا

معرفی برند ویکا

شرکت ویکا آلمان یکی از با اعتبار ترین شرکت های بین المللی در حیطه محصولات ابزار دقیق است. این شرکت به تضمین مهندسی آلمانی که در دنیا معروف است و کیفیت بالای محصولات خود توانسته است در حوزه نفت و پالایشگاه، صنایع و کارخانجات مختلف و دیگر حیطه های صنعتی و علمی و پژوهشی به یک برند نیک نام تبدیل شود. از برترین ترین محصولات این شرکت می توان از ترانسمیتر فشار، ترانسمیتر دما، گیج فشار یا پرشر گیج (مانومتر)، گیج اختلاف فشار و گیج دما نام برد. فعالیت این شرکت بیشتر در زمینه ابزار دقیق و تجهیزات اندازه گیری می باشد.

شرکت ویکا Wika آلمان حدود ۶۰ سال پیش آغاز به کار کرد در حال حاضر ۴۳ شرکت تابعه و نمایندگی ویکا در کشورهای گوناگون دنیا به فروش محصولات ویکا می پردازند و این برند را به یکی از بهترین برندهای بین الملی در حوزه ابزار دقیق تبدیل کرده اند. ارائه امکانات پیشرفته تولید در همه بازارهای مرکزی، تعمیر و نگهداری تاسیسات مختلف، نصب و راه اندازی تجهیزات و همچنین وجود گروه‌های حرفه ای و با تجربه باعث شده که شرکت ویکا همچون یک برند قابل اطمینان در بین شرکت های نفتی، پالایشگاهی و دیگر صنایع تبدیل شود.

برای خرید محصولات ویکا و یا دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات ویکا با همکاران ما در شرکت شهباز صنعت تماس بگیرید.

WIKA Group Corporate Video (English)

Over the past 60 years WIKA has built a reputation as a renowned partner and competent specialist for any task in the field of measurement technology. The reliability of the products and the readiness to face all challenges of the market have been the key factors for WIKA to achieve a leading position in the global market. Within the WIKA Group, currently 7,900 employees worldwide are dedicated to maintain and improve technology.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.