شیر پنوماتیک: راهنمای خرید و هر آنچه درباره شیر برقی پنوماتیک باید بدانید!

ادمین سایت ادمین سایت
112 بازدید
شیر پنوماتیک

آیا به دنبال راهنمای خرید و استفاده از بهترین و باکیفیت ترین شیر پنوماتیک هستید؟

آیا می دانید که برای خرید اصل این شیر بایستی از کجا اقدام کرد؟

 

از شما دعوت می شود که این مقاله را تا انتها بخوانید و از این طریق اطلاعات بسیار جالبی را درباره شیر برقی پنوماتیک از این طریق به دست آورید…

آشنایی با شیر پنوماتیک

شیر پنوماتیک به انواعی از شیرهایی گفته می شود که می توانند نیروی مکانیکی مورد نیاز را از هوای فشرده تامین کنند.

امروزه از این مدل شیرها در صنایع بسیار متفاوتی استفاده می کنند و همین امر سبب شده است تا امروزه این محصولات از فروش بسیار بالایی برخوردار باشد.

 

طراحی و ساختار این مدل از شیرها بسیار منحصر به فرد بوده و همین امر سبب شده است تا این محصولات از کارایی بسیار بالایی برخوردار باشد.

شما می توانید از مناسب ترین انواع شیر برقی پنوماتیک را تهیه و خریداری کنید.

 

در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد انواع شیرهای برقی پنوماتیک و مزیت های استفاده از آن توضیحات بیشتری را ارائه دهیم. با ما همراه باشید…

 

انواع شیر برقی پنوماتیک

امروزه برندها و شرکت های بسیار زیادی به دنبال تولید بهترین شیر برقی پنوماتیک هستند.

 

شما می توانید قبل از خرید در مورد انواع شیرهای برقی پنوماتیک اطلاعات مورد نیاز را به دست آورید. همچنین هر یک از انواع شیرهای برقی پنوماتیک دارای کاربرد متفاوتی هستند. از مهمترین و اصلی ترین انواع شیر برقی پنوماتیک می توان به مواردی از جمله زیر زیر اشاره کرد:

 • شیرهای برقی پنوماتیک یک سو کننده
 • شیرهای برقی پنوماتیک کنترل فشار
 • شیرهای برقی پنوماتیک جریان سیال
 • شیرهای برقی پنوماتیک قطع و وصل جریان

شما می توانید بهترین و باکیفیت ترین شیرهای برقی پنوماتیک را به راحتی در این سایت (شهباز صنعت) مشاهده و با تماس گرفتن با ما اقدام به خرید نمایید.

 

نام گذاری شیرهای برقی

افرادی که می خواهند بهترین و مناسب ترین شیر برقی پنوماتیک را تهیه و خریداری کنند، می توانند به علامت ها و اعداد درج شده بر روی آن نیز توجه کنند.

شیرهای برقی پنوماتیک بر روی خود یک سری اعداد را دارد که یکی از این اعداد نشان از دهانه شیر و دیگر نیز حالت های مختلف شیر برقی پنوماتیک را که می تواند سوئیچ کند را نشان میدهد.

 

برای مثال شیرهای برقی پنوماتیک ۳/۲ نشان می دهد که این شیر دو دهانه و سه حال سوئیچی دارد و شما می توانید با توجه به نیاز خود، اقدام به استفاده از این محصولات داشته باشید.

 

اجزای شیر برقی

شیر برقی پنوماتیک از یک سری مهمترین و اصلی ترین اجزا و قطعات تشکیل شده اند که هر گونه آسیب به هر یک از این اجزا و قطعات می تواند عملکرد این شیر را به خطر بیندازد.

 

از مهمترین و اصلی ترین اجزای تشکیل دهنده شیرهای برقی پنوماتیک می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 • دریچه خروج
 • فنر
 • میله فلزی
 • اتصال سیم ها
 • بدنه
 • ورودی سیال
 • سیم پیچ
 • قاب سیم پیچ

هر یک از این اجزا مهمترین کارایی و وظیفه را به دنبال دارند و شما می توانید از نزدیک با هر یک از این قطعات آشنا شوید.

 

عملکرد شیر پنوماتیک

شیر برقی پنوماتیک عملکرد بسیار منحصر به فرد و متفاوتی را دارد که همین امر سبب شده است تا این محصولات از کاربرد بسیار بالایی برخوردار باشد.

شیرهای برقی پنوماتیک توسط یک میدان مغناطیسی عملکرد خود را به نمایش می گذارد که این میدان مغناطیسی توسط عبور جریان الکتریسیته به وجود می آید و می تواند جریان هوا یا آب را با کمک این میدان کنترل کند.

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص عملکرد این محصول، به دفترچه راهنمای آن مراجعه کنید و اطلاعات مورد نیاز را به دست آورید.

اطلاعاتی درباره نصب

اگر قصد استفاده و بهره مندی از بهترین و باکیفیت ترین انواع شیر برقی پنوماتیک را دارید، می توانید به راحتی آن را از شهباز صنعت تهیه و مورد نصب قرار دهید.

لازم است بدانید که نصب شیرهای برقی پنوماتیک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و شما می توانید با نصب بسیار دقیق این محصول، از کارایی فوق العاده ی آن نیز برخوردار شوید.

 

برای نصب این محصول توصیه می شود که از افراد بسیار کاربلد استفاده کنید تا بتواند به بهترین و مناسب ترین شکل ممکن اقدام به نصب شیرهای برقی پنوماتیک داشته باشند.

 

از مهمترین و اصلی ترین نکات مورد توجه در نصب شیرهای برقی پنوماتیک می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 1. حتما برای جلوگیری از ورود ذرات خارجی، از درپوش های بسیار مناسب و باکیفیت استفاده کنید.
 2. از تمیزی درون شیر در هنگام نصب اطمینان حاصل کنید.
 3. شیرهای برقی پنوماتیک که دارای پوسته ضد آب هستند، بایستی به دور از ذرات معلق هوا باشند.
 4. اگر می خواهید که از شیرهای برقی پنوماتیک در محل قابل انفجار استفاده کنید، می توانید از مدل های ضد انفجار آن را خریداری کنید.
 5. لازم است به یاد داشته باشید که شیرهای برقی پنوماتیک بایستی به دور از حرارت باشند
 6. سیم پیچ های شیرهای برقی پنوماتیک را تا می توانید در یک محل معتدل قرار دهید.
 7. برای پیشگیری از نشتی در شیرهای برقی پنوماتیک می توانید از شیرهای برنجی استفاده کنید.
 8. لازم است که به تمام توصیه ها و دستورالعمل های ارائه شده از سوی نصاب توجه لازم را داشته باشید.

شما می توانید با توجه به نکات ارائه شده در بالا، شیر برقی مورد نظر خود را به بهترین و مناسب ترین شکل ممکن نصب و آن را با خیال راحت استفاده کنید.

 

مزایای استفاده از شیر برقی پنوماتیک

بی شک استفاده از شیر برقی پنوماتیک دارای یک سری مزیت ها و فواید می باشد که همین امر بسیاری از خریداران را ترغیب کرده است که به دنبال راهنمای خرید و استفاده از باکیفیت ترین این محصولات باشند.

 

اگر شما قصد دارید تا یکی از باکیفیت ترین این محصولات را تهیه و خریداری کنید، می توانید در وهله ی اول راجع به مزیت های استفاده از شیرهای برقی پنوماتیک اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید.

 

از مهمترین و اصلی ترین مزیت ها و فواید استفاده از شیرهای برقی پنوماتیک نیز می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 • شیرهای برقی پنوماتیک می توانند با کمترین نیرو راه اندازی شوند
 • مناسب برای نصب در محیط هایی که قابل انفجارند و بخارهای شیمیایی در آن مکان ها بسیار بالاست
 • شیرهای برقی پنوماتیک را می توان به راحتی از راه دور نیز کنترل و هدایت کرد
 • از قیمت های بسیار مناسبی برخوردار می باشد
 • از تنوع بسیار بالایی برخوردار است
 • نصب و راه اندازی مناسبی را دارد

حال شما نیز می توانید با توجه به مزیت های ارائه شده، بهترین و مناسب ترین این محصولات را از شهباز صنعت با تماس گرفتن تهیه و خریداری کنید.

 

 

عوامل خرابی

لازم است بدانید که اگر شما نتوانید به شکل درست از این محصول استفاده لازم را داشته باشید، در این صورت ممکن است شاهد خرابی های بسیار متعددی در شیر برقی پنوماتیک باشید.

 

آیتم ها و المان های بسیار متعددی وجود دارد که سبب خرابی های بسیار جزئی و گسترده در شیرهای برقی پنوماتیک می شود که از مهمترین و اصلی ترین آنها می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 • توجه داشته باشید که اگر درپوش این شیر به درستی در جای خود قرار نگیرد در این صورت ممکن است به درستی عمل نکند.
 • متفاوت و متغییر بودن ولتاژها می تواند سبب خرابی و کارکرد نامناسب این شیرها باشد.
 • در صورت شکسته شدن اهرم ها و لوله ها می تواند خرابی را شیر را به دنبال داشته باشد.
 • قطع و وصل آب داغ نیز می تواند یک سری از مهمترین مشکلات را برای شیرهای برقی به وجود آورد.
 • استفاده از بست های نامرغوب نیز تاثیرات منفی بسیار زیادی را برای شیرهای برقی پنوماتیک به وجود می آورد.
 • گیر کردن شیر نیز نمی تواند سیالات را به بهترین شکل انتقال دهد و در نتیجه خرابی شیرهای برقی را به دنبال دارد.

راهنمای خرید اینترنتی شیر پنوماتیک

شیر برقی پنوماتیک همانطور که اشاره شد یکی از بی نظیرترین و پرکاربردترین انواع شیرهای مدرن مورد استفاده در بسیاری از صنایع می باشد که شما می توانید بهترین و مناسب ترین این محصولات را با خیال راحت تهیه و خریداری کنید.

 

برای خرید و استفاده از شیرهای برقی پنوماتیک می توانید از شهباز صنعت اقدام کرده و همین حالا با ما تماس بگیرید و از این طریق اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنید و سفارش خود را ثبت کنید. همچینین میتوانید با مراجعه به دفتر شرکت بصورت حضوری شیر پنوماتیک و محصولا دیگر ما را مشاهده و تهیه کنید.

 

بالا بودن کیفیت این محصولات سبب شده است که امروزه شاهد افزایش میزان فروش شیر پنوماتیک باشیم.

شما می توانید قبل از خرید و استفاده از شیرهای برقی پنوماتیک در مورد مشخصات این محصول نیز اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورده و با خیال راحت تصمیم نهایی خود را برای خرید اخذ کنید.

 

همچنین می توانید در صورت داشتن هرگونه سوالی نیز با همکاران و دوستان ما در تماس باشید و از این طریق اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید. شماره تماس: ۰۹۱۲۳۱۷۸۸۱۰

همچنین شما می توانید با تماس و خرید شیرهای برقی پنوماتیک زمان بسیار زیادی را در خرید این محصول صرفه جویی کرده و در نتیجه محصول مورد نظر خود را در کمترین و کوتاه ترین زمان ممکن تهیه و خریداری کنید.

 

لازم است بدانید که شهباز صنعت یکی از معتبرترین و بهترین فروشگاه ها در زمینه محصولات صنعتی می باشد و هیچ واسطی برای خرید شما وجود ندارد.

قیمت شیر ها

یکی از مهمترین و اصلی ترین موضوعاتی که در خرید شیر برقی پنوماتیک ذهن بسیاری از افراد و خریداران را به سوی خود جذب کرده است، قیمت این محصول می باشد.

لازم است یادآور شویم که امروزه تمام خریداران دوست دارند تا باکیفیت ترین این محصولات را با قیمت بسیار مناسبی تهیه کنند.

 

قیمت شیرهای برقی پنوماتیک بسیار مناسب و معقول می باشد و شما می توانید با تماس با شهباز صنعت، راجع به قیمت های عرضه شده برای این محصولات را با دقت مورد بررسی قرار دهید.

همچنین شما می توانید قیمت های عرضه شده برای شیرهای برقی پنوماتیک را در سایر فروشگاه های دیگر نیز مورد مقایسه قرار داده و از این طریق به ارزان تر بودن محصولات ما پی ببرید.

 

به یاد داشته باشید که آیتم ها و المان های بسیار زیادی وجود دارد که در قیمت نهایی شیرهای برقی پنوماتیک تاثیر گذار بوده و شما نیز می توانید با توجه به این آیتم ها، بهترین شیر پنوماتیک را با توجه به بودجه در اختیار خود تهیه و خریداری کنید.

از مهمترین و اصلی ترین این آیتم ها می توان به نوع، مدل، ظرفیت و غیره اشاره کرد.

 

نکات مهم در انتخاب شیر پنوماتیک:

شیر برقی پنوماتیک با داشتن کارایی و عملکرد فوق العاده ی خود، از محبوبیت بسیار زیادی در بسیاری از صنایع برخوردار می باشد.

 

از مهمترین و اصلی ترین نکاتی که بایستی در خرید و ثبت سفارش شیرهای برقی پنوماتیک به آن توجه کرد، می توان به مواردی از جمله زیر اشاره نمود:

 • به نوع اتصال شیرهای برقی پنوماتیک توجه کنید
 • نوع فشار را مورد بررسی قرار دهید
 • به حداکثر روشن ماندن شیر توجه لازم را داشته باشید.
 • به جریان و ولتاژ آن توجه ویژه ای را داشته باشید.
 • اندازه دهانه ها
 • نوع شیر
 • موادی که شیر با آن سروکار دارد.

با توجه به آیتم های فوق می توانید یکی از مناسب ترین و باکیفیت ترین شیر پنوماتیک را هم اکنون تهیه کرده و آن را بدون داشتن نگرانی مورد استفاده قرار دهید.

 

دسته بندی شیر پنوماتیک
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت